Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Fyzika

Vím proč - 1. nahrané video!

Dejte hlas Báře a podpořte tak její fyzikální video

Vybrat pokus a natočit video není tak nejtěžší, ale protlačit video do soutěže Vím proč, už dá docela práci :)

Báry video se stále nechtělo nahrát, až to konečně včera vyšlo. Po schválení odborné poroty bylo video zveřejněno. Na webu se objevilo jako první!

Podpořte Báru svým hlasem - její video pro nás může vyhrát vstupenky pro celou školu do Techmanie v Plzni či IQ parku v Liberci a exkurzi do některého provozu Skupiny ČEZ. Jsme malá škola, proto video sdílejte, ať je hlasů co nejvíce! Stačí se jen zaregistrovat na webu ZDE a dát hlas Báře Květové a jejímu pokusu Slepování vody.

Zde Báry pokus Slepování vody

Dnes jsme nahráli ještě video Honzy Brejchy. Podařilo se jej vložit na stránky soutěže až na třetí pokus, uvidíme, kdy se na webu objeví. Nezapomeňte dát hlas i jemu!
Budeme videa průběžně natáčet a doplňovat! Žáci mohou i samostatně z domova. (Každé jejich video podpořím svým hlasem! :))

O soutěži více na našich stránkách TADY.

icon , - odpovědět

Chybička se vloudila... S druhým videem mám spíš pocit, že čeká na schválení, je víkend, tak možná začátkem týdne. Sama jsem zvědavá na další příspěvky, ono to není jen tak něco natočit a dát dohromady, vím o tom své. Tak hodně úspěchů!

icon , Hlasování odpovědět

Ahoj, všichni ve Stráži, zdravím z Klášterce nad Ohří. Tak už jsem hlasy přidala, videa jsou pěkná. Držím moc palce!

icon odpověděl(a)

Ahoj Aleno, děkujeme za hlas a podporu.
Nevím, proč jsou tam zatím videa jen dvě. Báry video jsme vkládali, abychom věděli, co "systém" chce a jak to funguje, aby se ostatní mohli přidat už se zkušenostmi. Honzovo video se ještě neobjevilo, možná mu odborná porota doporučila nějakou úpravu, ale to si musí Honza přečíst ve svém mailu (děti mají svoje vlastní registrace a do toho dál já pak nevidím). Chlapec se svíčkou a balónkem náš není :), ale je zatím také jediný, kdo video na web "procpal". Tak uvidíme, jak se to rozjede dál...

icon , - odpovědět

i já jsem připravena hlasovat a ocenit tak:
- vlastní aktivitu - pokus je třeba připravit, realizovat, promyslet jeho prezentaci
- umění prezentovat - vystoupení musí být promyšlené, je třeba mluvit jasně a srozumitelně
- snahu zkusit něco jiného a nového
- snahu ukázat, že i na malé škole se mohou dít velké věci

všem, kteří se hodlají zúčastnit, držím palce 10