Kategorie: Aktuálně, Informatika, 12) Aplikace do placek

Průvodce školou

Jak šesťáci fotili, zvučili a stříhali video.

Po práci s grafikou jsme se dnes dali dvě hodiny malého odlehčení. Úkolem šesťáků bylo vybrat si alespoň 6 míst ve škole, se kterými by chtěli seznámit návštěvníky.

Ve dvojicích vybraná místa obcházeli a pomocí iPadů a aplikace Tellagami a mluvícího panáčka místa fotili a k tomu namlouvali komentář. Výsledná malá videa ve finále spojili do jednoho většího pomocí iMovie - aplikace na střih videa. Dodali titulky a případně hudbu a výsledek jsme vysoukali na youtube.

A tady máte výsledek jejich práce. Občas se objeví chyba v titulcích - doufám, že příště se jim šesťáci vyhnou.

, video odpovědět

Krása, krása, i přes ty drobné chybky. Ve Stráži rostou nadějní filmaři. :)
Slávek

icon , - odpovědět