Kategorie: Žáci a jejich práce

Výlet 2. stupně do Národního divadla v Praze

8. ledna 2010 se žáci 2. stupně zúčastnili zájezdu do Prahy do Národního divadla na představení Cyrano z Bergeracu.

Na programu byla i prohlídka Vyšehradu, ale protože nebylo zrovna hezké počasí, místo na Vyšehrad se šlo na nákupy. Hned po nákupech se mělo jet do Národního divadla. A protože jsme jeli i kluci i holky, byli jsme rozdělení na dvě skupiny. Do autobusu se šly oblíct do šatů nejdřív holky, což tak dobrý nápad nebyl, protože když přišli na řadu kluci, holky stály venku a mrzly v šatičkách (což si kluci náramně užívali). Když jsme byli všichni oblečení, jelo se do divadla. Když jsme dojeli do divadla, šli jsme na svá místa a čekali jsme, než začne představení. Mezi představením byla přestávka a my jsme měli čas na to, abychom si prohlédli celé Národní divadlo. Představení bylo pěkné. Nakonec jsme všichni dojeli v pořádků domů.