Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Školní výlet prvního stupně

Kdo chce vědět, co se dělo, bude muset číst. :)

Na školní výlet jsme se vydali s dětmi z prvního stupně v úterý 25. května 2010.

Všichni jsme se sešli před osmou hodinou před školou a v osm vyjeli autobusem na Zámecký statek Újezd nade Mží, kde jsme si prošli Zoostezkou domácích zvířat, expozicí staré zemědělské techniky a chaloupkou aneb jak se dříve žilo. Také jsme si prohlédli a zakoupili produkty z ekologického zemědělství.

Poté jsme "uháněli" k přehradě Hracholusky, kde jsme se hodinu plavili parníkem a okoukli si nádheru břehů přehradního jezera, množství chatek a kemp Radost.

Ve čtrnáct hodin jsme už byli opět před školou a rozešli se s mnoha zážitky z vydařeného výletu. A naštěstí nám přálo i počasí =DDD

A samozřejmě si nezapomeňte prohlédnout plno fotek od naší fotografky Jarky Pachlové ^-^.

icon , - odpovědět

Včera, Markétko, Ti nadělil prémii Tvůj syn v podobě zlaté medaile!!! Móc gratuluji.
A přijďte na nějakou plánovanou akci - v sobotu 5. 6. na Den dětí nebo 11. 6. na Indiánský víceboj a třeba se najde "špekáček" navíc 2

icon , =D odpovědět

Jéééé a jaká prémiéééé 4 3 .
Výlet byl skvělý.
A kam příští rok???Mně se líbil návrh na ´´rodičáku´´od třídní prvňáčků,tak snad příští rok přilezení po stromech si dá na sebe větší pozor 8 9 .

icon odpověděl(a)

To je překvapení :)

Sakra, a já na ten článek zlanařila Markétu Andrlovou 5
500 je už pěkné číslo!
Takže kdo ví, kde je něco pěkného a zajímavého, doporučte, ať se máme celý rok na co těšit!

icon , - odpovědět

Děkuji za informace (mimochodem, jde o jubilejní pětistý článek .. že by byla nějaká prémie? :) ). Jsem ráda, že počasí přálo a že se výlet podařil a líbil se - což je i z fotek patrno.
Takže kam příští rok? :)

icon , - odpovědět

No, vida, to je rychlost! Fotky už jsou připravené k uveřejnění, tak se máte na co těšit!
Ale to počasí nám opravdu přálo 5