Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

O prázdninách na slavnostech

Nebyli jste, neviděli jste, nevíte, co se dělo? Tak se podívejte na fotky a přečtěte si např. o novém strážském rekordu!

O Letních strážských slavnostech se toho dělo více, ale já se zaměřím pouze na soutěže pro děti, letos jich bylo připraveno celkem 8.

Účastníků mnoho nebylo, ale legrace ano, nejvíce při letním skupinovém lyžování. Kdo měl mnoho přebytečného adrenalinu, mohl se vybít na kladině s nafukovacími "mlátičkami", vodomilci se mohli osvěžit při soutěži s injekčními stříkačkami, dále se házelo, skládalo, ve velké krabici hledalo a vyhýbalo nástrahám.

Tvořil se též strážský rekord v netradiční disciplíně, více zde. Děti i dospělí se snažili z papírku 10 cm x 10 cm vystřihnout bez přestřižení co nejdelšího hada, výchozí rekord byl 6,35 m a ten byl překonán!!!

Z dětí si nejlépe vedla  sedmiletá Kristýnka Vachudová z Tachova, její had měřil 2,85 m.

Nový rekord vytvořila Radana Andrlová z Prahy, jejíž "had" měřil neuvěřitelných 8,46 m!!!