Kategorie: Učíme se

Týden od 18. 10. do 23. 10. 2010

Čj

• modrá učebnice do str. 27 (Rozdělujeme věty, slova ve větě, druhy vět.)
  • pracovní sešit - str. 12 - 13 (Pozor na přesný opis textu!)
  • písanka str. 14 - 15 (Důraz na správné tvary písmen)čtení do str. 18 (Děti budou známkovány i za čtení neznámého textu, protože známý text se zbytečně učí zpaměti a čtení s hodnocením pak nejsou objektivní.)

M

• do str. 21 a geometrie do str. 80 (Prosím rodiče, aby dětem nezadávali úkoly v pracovním sešitě. Komplikuje to organizaci ve vyučování, úkol není vysvětlen a děti jsou zbytečně přetěžovány.)

Čajs

• do str. 13 (Probraná látka bude předmětem opakování i prověřování celoročně)

Ještě pár řádek k domácím úkolům. Úkoly mají děti zapsané v notýsku nebo zakroužkované v daných pracovních sešitech. Pravidelně dostávají úkoly ve čtvrtek na víkend. Každodenním úkolem je čtení. Někteří žáci si práci šetří a stává se, že mají nějaké dodělávky. Týká se to i dětí, které byly nemocné. Pak jsou úkoly zakroužkované a měly by je průběžně dopracovat.

Děkuji za přání a dárky k svátku. Bylo to moc milé.

Pěkný víkend všem a už se těším na sobotní vyučování, kde se jistě uvidíme.

icon , =D odpovědět

Ano,super vedení stránek !!! 9

icon , Tyyy jooo odpovědět

To se tak někdo má. To my, kteří svátkujeme o prázdninách .. :))