Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Sobotní vyučování je za námi

... a přineslo spoustu zážitků. Určitě se podívejte na fotografie a také můžete přidat svůj postřeh sem

Hlídejte Tachovský deník, měla by se tam objevit tato zpráva:

V sobotu ve škole

Ta sobota není žádný překlep, v ten den se totiž každý rok na podzim ve strážské základní škole koná tradiční Den otevřených dveří. V sobotu se akce koná proto, aby se měla možnost zúčastnit většina rodičů, protože nejsou vázáni prací a mohli si tak s dětmi užít a vyzkoušet jejich vyučování, poznat se s učiteli i jinak než na rodičovské schůzce a popovídat si s jinými rodiči při kávě. Paní kuchařky pro návštěvníky přichystaly ochutnávky jídel, které dětem připravují. Do školy se samozřejmě přišli podívat její absolventi, prarodiče, příbuzní a mladší sourozenci. Ohlasy na akci byly velmi pozitivní. ... a nebojte, že žáci si volno za sobotu už vybrali 27. září, když byla ve Stráži pouť a vlastně na tom vydělali, protože jim odpadlo odpolední vyučování.

... a také fotografie.

Uvítáme, když do komentářů napíšete, co vám Den otevřených dveří přinesl a jestli se naplnila vaše očekávání.

Všem návštěvníkům děkujeme za návštěvu a těšíme se na setkání při dalších akcích s vašimi dětmi. Ta nejbližší, Strašidelný rej, je už v úterý, tak se přijďte s námi bát a nezapomeňte od pondělka nosit soutěžní dýně!

icon , =D odpovědět

Den otevřených dveří utekl jako lusknutím prstů.
A fotečky jsou jako vždy nádherné 5 .
Příští rok na Dnu otevřených dveří nazdárek 9 10 9

icon odpověděl(a)