Kategorie: Učíme se

vyprávění příběhu)

M - dokončení prvního dílu - krátké zopakování + geometrie; druhý díl do str. 7

Čajs - str. 23 - 25

Na základě připomínek rodičů Veishaiplových k četnosti a objektivnosti známkování jsem přijala opatření tak, aby jste měli všichni dostatečný přehled o výsledcích svých dětí. Zvýší se počet zaznamenaných známek v ŽK. Méně se budou objevovat známky (mezi = 1/2 apod. ), nebudu známkovat domácí úkoly. Pokud žák nevypracuje domácí úkol, poznamenám Vám to též do ŽK. Jedenkrát za měsíc přinesou děti domů všechny sešity a budu trvat na jejich podepsání - (konec měsíce). Také budou nosit domů vypracované pracovní listy k podpisu, abych měla jistotu, že jste je viděli. Věřím, že tato opatření Vám umožní získat podrobnější a reálnější informaci o prospěchu svého dítěte. Budete tak moci lépe reagovat na případný horší prospěch žáka a přijmout včas opatření k nápravě. Pokud máte ještě nějaké podněty pro zlepšení komunikace či prospěchu, napiště mi je nebo mne navštivte.

Renata Kozlerová