Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Stalo se ...

Koncert SOLASIDO

Báječný koncert už je v této chvíli minulostí. Chcete vědět, kdo zpíval pro naplněný sál a kdo zvítězil? Tak neváhejte, čtěte, prohlížejte fotky a hlavně zpívejte... a prohlédněte si fotografie.

Večernímu koncertu předcházela dopolední generální zkouška pro všechny žáky. Přišli se podívat i zaměstnanci školy. Obrazový záznam z atmosféry zkoušky najdete ve fotogalerii.

Koncert - od šesté hodiny večerní se do improvizovaného hudebního sálu usazovali diváci a fanoušci mladých zpěváků. Sem tam se objevil i transparent se jménem zpívajícího favorita. V půl sedmé byla tělocvična naplněna a mohlo se začít. Moderátor a organizátor Solasida Pavel Justich přivítal porotu, za městys hodnotila místostarostka Věra Koktová a za profesionální hudebníky Michal Šindelář a Miloslav Orcígr.

Jako předskokani vystoupily děti z mateřské školy a vysloužily si náležité ovace. Ještě sice nesoutěžily, ale byly výborné: Jiří Havrda, Lucie Sochorová, Adam Josef Faltus, Bára Horáková, Michal Novák, Matyáš Tejček, Sára Veishaiplová (Michal Sikyta onemocněl, takže jsme ho slyšeli pouze v předtočené ukázce). Děti ze školky si za odměnu odnesly jako všichni účastníci nahrané CD s jejich písničkami a pamětní list.

V I. soutěžní kategorii zpívali: Kateřina Kouklová - Pec nám spadla, Michal Mikovec -Láďa, Prokop Pinta - Kočka leze dírou, Nikola Lebenhartová - Když se zamiluje kůň, Denisa Benešová - Okolo Frýdku cestička, Eliška Ludvíková - My jsme žáci 3.B, Michaela Kochtová - Běží liška k táboru, Adéla Faltusová - Džíny, Jiří Trenkler - Veď mě dál...

V II. soutěžní kategorii soutěžili: Veronika Cihlářová - Princezna ze mlejna, Romana Smolová - Ššš šepotám, Milan a Vladimír Sinkule - Holky z naší školky, Petra Niebauerová - Vzpomínky zůstanou, Karolína Tajstrová - Pro mámu, Daniel Smola - Tři citrónky, Eliška Bartůňková - Až přiletí andělé, Jiří Mikovec - Valčíček, Marie Timurová - Hrobař, Denisa Štíbrová - Náhrobní kámen

Tramtadadá, hodnotné ceny si vyzpívali - lalalalá: 

I. kategorie: 1. - Nikol Lebenhartová 2. - Jiří Trenkler 3. - Denisa Benešová

II. kategorie: 1. - Karolína Tajstrová    2. - Veronika Cihlářová  3. - Denisa Štíbrová

Písně všech finalistů si můžete poslechnout na CD a vidět na záznamu koncertu na DVD a brzy i v televizi. Fotografie si můžete prohlédnout zde.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, - odpovědět

a proč tu nejsou videoklipy jak tam každej zpíval????

icon odpověděl(a)

Protože bylo třeba ověřit, jak je to s autorskými právy k záznamu koncertu. 1 Nyní je ještě třeba videa zpracovat.

, - odpovědět

V první kategorii mela vyhrat Adela Faltusova

icon odpověděl(a)

Rozhodla porota. Ale myslím, že všichni zpěváci budou mít v budoucnu ještě šanci. :)