Warning: Undefined variable $desc in /web/htdocs/www.zsstraz.cz/home/www/web/require/hcm.php on line 316

ZŠ STRÁŽ - Soutěž pro děti a jejich rodiče
Kategorie: Soutěže, Aktuálně

Soutěž pro děti a jejich rodiče

Celoškolní soutěž pro děti a jejich rodiče vyhlašují žáci 4. ročníku. Úkolem soutěžících je vytvořit nejhezčí a nejnápaditější obrázek zvířátka z listů stromů.

Fantazii se meze nekladou. Velikost obrázku je libovolná. Soutěž je vyhlášena od 18. 10. 2011 do 31. 10. 2011. Dílka budou hodnotit žáci 4. ročníku pod vedením R. Kozlerové. Soutěžící žák získá body do celoroční soutěže "O STRÁŽSKÝ PENÍZ" a obrázky budou vystaveny v ZŠ Stráž. Moc se těšíme na vaše práce! HODNĚ ZDARU!

(Inspiraci najdete zde, a přidávám malé doporučení - listy si předem vylisujte v novinovém papíře a pak s nimi tvořte. Pokud budete pracovat ještě se zelenými listy, můžete je nalepit na tvrdý papír hned, ale následně se musí zatížit. Neomezeně můžete použít další doplňkové materiály - vlnu, provázek, textil atd.).