Kategorie: Aktuálně, Ostrovy objevů, Školní družina

Želvičky, tekuté křídy, tajemné balíky, drumbeny, boomwhackers a soutěžení s piráty

Výživné odpoledne v družině s piráty a jejich objevováním

Ve druhém oddělení jsem potkala tyhle krásné želvičky, družinoví piráti je objevili na jednom z ostrovů:

Za zapojení do soutěže Vím proč jsem dostala tekuté křídy. Hned jsme je v družině vyzkoušeli na oknech, které teď máme plné ryb, rybiček, medúz i chobotnic:

Dnes do družiny přišly dva balíky a děti se nemohly dočkat, až je otevřeme! Čekalo je překvapení v podobě drumbenů a boomwhackers. Teď už budou družinoví piráti moci hrát různé pirátské, námořní a ostrovní rytmy za doprovodu těchto hudebních nástrojů. Na tohle se těšíme, podívejte se, co nás čeká ZDE.

Protože celé odpoledne pršelo, prověřovali jsme pohotovost jednotlivých posádek zapeklitými úkoly. Na závěr se našlo i něco malého v naší pirátské truhle:

, - odpovědět

Úžasné pirátske aktivity! Už teraz musíte byť "postrachom všetkých morí"! No a keď ešte zahráte na tých skvelých nástrojoch, ktorých názov neviem ani vysloviť, budete úplne jedničkoví! Keď niečo natrénujete, určite sa nezabudnite pochváliť, budeme sa tešiť. Potom si môžeme spolu na diaľku niečo pekné zabubnovať. 1

icon odpověděl(a)

Doufám, že náš hudební doprovod bude poslouchatelný 5
Už se na dálkové spojení těšíme.

icon , - odpovědět

TY JOOOOO ... já se těším až to uslyším :) Teď když už umíte i stříhat videa, to bude něco :)

icon odpověděl(a)

Budu muset kreslit barevné notičky.
Drumbeny si ještě budeme muset vyzdobit...
Dneska jsem tedy vůbec nestihla natáčet a zjistila jsem, že při "ukazování", kdo má hrát, už natáčet opravdu nestíhám 5