< návrat zpět

Mapa školy 2014 rss

Mapa školy 6 - Materiální zázemí a školní Nej...

Tentokrát o materiálním zázemí školy a o tom, čeho si naní vážíme a co nám vadí.

Autor: Hana Pilařová  •  Vydáno: 3.7.2014 6:59  •  Přečteno: 15877x  •  Komentářů: 0

Mapa školy 5 - Bezpečné prostředí a spolupráce

Tentokrát o bezpečném a zdravém prostředí a o spolupráci školy a rodiny.

Autor: Hana Pilařová  •  Vydáno: 2.7.2014 10:40  •  Přečteno: 16204x  •  Komentářů: 0

Mapa školy 4 - Vztahy

Další hodnocenou oblastí byly vzájemné vztahy mezi jednotlivými zainteresovanými skupinami.

Autor: Hana Pilařová  •  Vydáno: 1.7.2014 9:29  •  Přečteno: 16067x  •  Komentářů: 0

Mapa školy 3 - Kvalita a forma výuky

Další hodnocenou oblastí byla kvalita a forma výuky.

Autor: Hana Pilařová  •  Vydáno: 30.6.2014 7:09  •  Přečteno: 15492x  •  Komentářů: 0

Mapa školy 2 - Vzdělávací program, výběr školy a spokojenost

Dalšími hodnocenými oblastmi byly školní vzdělávací program, výběr školy a spokojenost se školou.

Autor: Hana Pilařová  •  Vydáno: 29.6.2014 11:01  •  Přečteno: 15437x  •  Komentářů: 0

Mapa školy 1 - Cíle školy a jejich naplňování

Jak dopadlo dotazníkové šetření, kterého se účastnili všichni žáci, rodiče, pedagogičtí i nepedagogičtí zaměstnanci školy? Návratnost dotazníků byla ve srovnání s ostatními školami, kde průzkum probíhal, vysoká - pohybovala se mezi 89,4% (rodiče) a 100% (správní zaměstnanci).
První hodnocenou oblastí byly cíle školy a jejich naplňování. Jak odpovídaly jednotlivé kategorie?

Autor: Hana Pilařová  •  Vydáno: 28.6.2014 22:55  •  Přečteno: 15167x  •  Komentářů: 0