Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Překládací obrázky a jako bonus Pufík

Vyzkoušejte si obrázky "2 v 1"

Dneska děti zkoušely znovu překládací obrázky. Systém je obdobný jako u ryby, která klame tělem.

Nápady na další brázky naleznete např. ZDE nebo TADY. Další návod na obrázky, které budou následovat jako vyšší stupeň Obrázek "2v1"

Malá ukázka z dnešního tvoření:

A jako bonus vkládám ukázku z první české knížky využívající rozšířenou realitu Pufík z Pohádkové Lhoty, kterou donesla Markétka Andrlová a v našem iPadu jsem už měla stáhnutou aplikaci k této jedinečné pohádkové knížce.

Zítra nás čekají masky pirátů a pokud vše dobře dopadne, tak bychom je využili ve čtvrtek, kdy bychom se pomocí skypu spojili se slovenskými kamarády do Ilavy.

icon , - odpovědět

Pufíka máme rozečteného ... ale živé obrázky jsme už viděli všechny :)

icon odpověděl(a)

Už znám také všechny hlášky :)
Škoda, že jsem si nevzala do družiny něco na focení, protože u knihy a iPadu byl vždy obrovský hrozen dětí 9

, - odpovědět

Teeeda, fandím Vám, ta Vaše vlasstní tvorba, děti, to je teda super. :)
Krásný pozdrav z Plané nad Lužnicí.

icon odpověděl(a)

Musím děti upozornit, že tu mají takovýhle bezvadný komentář!