Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

A je to tu zase

Je 1. září a máme před sebou deset školních měsíců.

Školní rok jsme zahájili již tradičně před školou přivítáním prvňáčků. Letos jich přišlo sedmnáct a to je rekord posledních let.
Všichni doufáme, že se jim bude ve škole líbit a že brzy přečtou svoji první knížku.

Odpoledne, když děti už školu opustily, aby si užily poslední klidný den, byla malá slavnost při příležitosti předání a otevření školy po rekonstrukci. Za přítomnosti zástupců okresu, kraje i státu, pod dohledem televizní kamery a rozhlasového mikrofonu přestřihli pan Struček, pan Fišpera a paní Vaňousová pásku a škola je naše. Všichni hosté si prošli třídy, zástupci firem překontrolovali před prázdninami vytopené prostory a poté se přesunuli do školní jídelny, kde bylo připraveno malé pohoštění.

Fotografie vám přiblíží obě dvě malé slavnosti (ráno, odpoledne) a pokud se už teď, kdy školní rok sotva začal, těšíte na jeho konec, možná vás potěší dodatečně dodané a do galerie přidané fotky z výletu I. stupně do westernového městečka.