Kategorie: Aktuálně, Soutěže, Žáci a jejich práce

Nerudovka hledala mladé designéry

Stření odborná škola obchodu, užitého umění a designu (Nerudovka) v Plzni hledala během podzimu mladé designéry. Tématem letošního ročníku soutěže bylo "Vytvoř CD přebal své oblíbené hudební skupiny".

Soutěž byla určena žákům 7. až 9. tříd základních škol.

Úkolem bylo zpracovat v počítači nebo ručně návrh přebalu pro CD své oblíbené hudební skupiny nebo sólového interpreta. Výtvarná či grafická technika nebyla omezena.

Hlavními kritérii úspěchu byla vkusnost, poutavost a nápaditost kompozice, celková úroveň zpracování včetně výběru barev a písma.
Přebal bylo nutné zhotovit v reálné velikosti (v měřítku 1:1) a musel být funkční, aby do něho skutečně bylo možné vložit disk. V případě ručního zpracování bylo možné následně motiv skenovat, upravovat v PC a digitálně vytisknout.

Této soutěže se zúčastnila Bára Květová, jejíž soutěžní práci s jejím souhlasem zveřejňujeme:

Porota její práci vyhodnotila jako nejlepší.

K tomuto úspěchu Barunce moc gratulujeme a držíme jí palce, aby úspěšně prošla i talentovými zkouškami, které ji čekají v lednu.

icon , - odpovědět

Barča byla úspěšná jak u odborné poroty složené z pedagogů uměleckých oborů, tak u studentů oboru Grafický design, více www.nerudovka.cz/index.php?option=com_k2&view...