Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Račte vstoupit!

Masopustní taškaření a maškaření

Klaunovské kravatky, masopustní řádění, hraní, čtení...

Žádný klaun se neobejde bez pestré a veselé kravaty, proto si každý udělal svou vlastní a originální:

Masopust je časem veselosti, legrace a zábavy, v tomto období neplatí až tak úplně předpisy o chování. Lidé si připravují masky a maškary, tancují a baví se. Tak jsme se dneska odpoledne podle toho zachovali. Tančili jsme, dováděli jsme, děti se maškařily a vůbec bavily :)

Restaurovala jsem již letitou a neúplnou hru s klauny. Děti moc bavila a bude patřit asi k těm oblíbeným.

A nakonec malé zklidnění. Dočetli jsme v tomto školním roce již čtvrtou knihu na pokračování s cirkusovou tematikou. Tentokrát to byla kniha od Václava Čtvrtka: Lev utekl a děti ji ilustrovaly.

icon , :-0 odpovědět

To je šašků 4 5