Kategorie: Aktuálně, Školní družina

Další střípky ze školní družiny

Ptáčci na krmítku, přáníčka, čertoviny a další tvoření, vyrábění a hraní si z uplynulého týdne

1. "Kdo to ťuká na okénko? Malý vrabeček...."

Nová písnička, povídání o ptáčcích v zimě, krmítko za družinovým oknem a tvoření dětí v družině - ptáčci na krmítku

2. "Padej, padej, bílý snížku..."

Další písničky se zimní tematikou a přivolávání sněhových vloček. Sněhuláčci na okně a tančící vločky...

3. "Zima už přišla k nám, sníh jak stříbro září, že je dnes Štědrý den, čteme v kalendáři..."

Zpíváme  vánoční písničky a aby nás nepřekvapil Štědrý den nepřipravené, děláme přáníčka. Recyklujeme starý vánoční papír... a trocha třpytek k tomu :)

4. "Rohy, kožichy, kopyta, ocas,..."

... a je to tady. ČERTOVINY! Rohy, soutěž o nejlepší čertí škleb, čertí blekotání, čertí poletování a rejdění a další dovednosti, které musí umět každý čert, ble ble, ble... Také čerti zkoušeli svůj postřeh.

, baletky odpovědět

Sněhové baletky byly opravdu krásné 5