Kategorie: Aktuálně, Školní družina, Soutěže

Velká sláva v Techmanii

Dnes za účasti našeho žáka proběhlo slavnostní vyhlašování soutěže Řemeslo má zlaté dno

Úspěch našeho výrobku jsme již avizovali v článku Jak se robot jel podívat na Řemeslo má zlaté dno a dnes si jel Samuel Princl (1. tř.) pro ocenění.

Cenu - tablet Samovi předávala vedoucí odboru školství, mládeže a sportu Plzeňského kraje Judr. Jaroslava Havlíčková.

Cestou na vyhodnocení jsme si prohlédli 81 vystavených výrobků ze základních a středních škol našeho kraje. "Robot hračička" se tam pěkně vyjímal :)

Informace na portálu Plzeňského kraje: Vyhlášení výsledků 8. ročníku soutěže "Řemeslo má zlaté dno"

Fotografie z akce v Techmanii:

A protože se Sam během května odstěhoval, přejeme mu v nové škole hodně úspěchů. Při cestě z Plzně jsme jej s paní ředitelkou na chvíli zavezli pochlubit se s cenou za strážskými dětmi z družiny, kde nejen Samuel, ale i ostatní děti vyráběly krásné roboty.

Předmět
Kontrola captcha