Toto je stará neaktualizovaná verze webu. Pro vstup na nový web klikněte na https://www.zsstraz.cz
Kategorie: Aktuálně, Čtenářský deník, Učíme se

Soutěžíme se Zlatou stuhou

Zlatá stuha není jen barevná pentle, která by se hodila na Velikonoce, ale i celorepubliková soutěž, do které se zapojili šesťáci.

V hodinách literatury jsme nejprve společně přečetli jednu z dříve oceněných knih Zlaté stuhy, vybrali jsme si O Nebesáři od Vratislava Maňáka. Pracovali jsme s nejrůznějšími aplikacemi, vyzkoušeli si role nejen herecké, ale i práci scénáristy, režiséra, kameramana, střihače, kostymérky a dalších.

Útlá knížečka je vlastně krásnou pohádkou a jak název napovídá, ústředním tématem je noční obloha a kouzelný mužík, který o ni pečuje. Hlavní hrdinka Klárka se vydává za vlasaticí (kometou), aby přinesla oheň pro nemocnou maminku. A zajímá vás, jak to dopadne? Pak se podívejte na filmové zpracování šesťáků.

A bonus:

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, Walton odpovědět

Dobrý den, hledáte půjčku na konsolidaci dluhu, nezajištěné půjčky, podnikatelské půjčky, hypoteční půjčky, půjčky na auta, studentské půjčky, osobní půjčky, rizikový kapitál atd.! Jsem soukromý věřitel, poskytuji půjčky firmám a jednotlivcům s nízkými a rozumnými úrokovými sazbami ve výši 2%. E-mail na adresu: christywalton355@gmail.com