Kategorie: Aktuálně

Můžete pomoci

Připomínáme: Obecně prospěšná společnost Život dětem nás poprosila o spolupráci při získání prostředků pro své projekty. Jejím posláním je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Pomoci můžete zakoupením některého z drobných předmětů (viz obrázek) v ředitelně školy. Další informace o projektu, včetně jiných forem pomoci této společnosti, najdete pod odkazem na konci této stránky.

Výtěžek sbírek používáme z převážné části na nákup zdravotních pomůcek, invalidních vozíčků, zdravotních kočárků, úhradu ošetřovacího materiálu, ozdravných a rehabilitačních pobytů pro vážně nemocné děti, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů a současně na nákup dalšího potřebného vybavení pro dětská oddělení nemocnic, stacionáře a další zařízení pečující o nemocné a postižené děti. Výtěžek ze zimních sbírkových projektů každým rokem putuje také na podporu vzdělání. ... převzato z webu https://www.zivotdetem.cz

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.