Kategorie: Aktuálně, Soutěže

Výsledky Matematického klokana 2019

Shrnutí za okres Tachov

O výsledcích našich žáků v letošním ročníku Matematického klokana se můžete dočíst ZDE.
Výsledky se po zpracování ve škole zasílají do Tachova, kde je soutěž vyhodnocena za všechny zúčastněné školy tachovského okresu. A tady je trocha čísel:

V kategorii Cvrček soutěžilo celkem 466 soutěžících.

1. Zuzana Pecharová
ZŠ Bor
74 b.
2. Eliana Mollerová
ZŠ Mánesova Stříbro
69
3. - 5.
Emily Alexandra Vojtová
ZŠ Zárečná Tachov
68
Šimon Hájek
ZŠ Konstantinovy Lázně
68
Anna Nguyenová
ZŠ Rozvadov
68
6. Štěpánka Havlíčková
ZŠ Hornická Tachov
66
7.
Dominik Roháček
ZŠ Kostelní Tachov
64
8. - 9.
Tereza Capouchová
ZŠ Mánesova Stříbro
63
Lucie Martincová
ZŠ Stráž
63
10.-11. Veronika Čecháková
ZŠ Gagarinova Stříbro
62
Tereza Janouškovcová ZŠ Hornická Tachov 62

U nás druhá Natálie Veřtatová se svými 61 body sdílí v okrese 12. - 18. místo a třetí Adam Habart sdílí s 59 body 20. - 22. místo.

V kategorii Klokánek soutěžilo celkem 424 soutěžících.

1. Vojtěch Podlipský
ZŠ Bor
104 b.
2. Mikuláš Janoch
ZŠ a MŠ Chodová Planá
100
3. - 4.
Filip Bízek
ZŠ Stráž
99
Kristýna Masnerová
ZŠ a MŠ Chodová Planá 99
5. Dominika Beranová
ZŠ Zárečná Tachov
96
6. Vít Hrkal
ZŠ Zárečná Tachov
95
7. - 9.
Luděk Šnajdr
ZŠ Mánesova Stříbro
94
Vladimír Tajcnár
ZŠ Kostelní Tachov
94
Tomáš Hospodářský
ZŠ a MŠ Staré Sedliště
94
10. Olga Němcová
ZŠ Konstantinovy Lázně
91

Kateřina Pilařová, která se u nás se 79 body umístila na 2. místě, sdílí na okrese 23 - 26. místo, třetí Sandra Kloudová je s 73 body na 40. - 42. místo.

V kategorii Benjamín soutěžilo celkem 204 soutěžících. Od této kategorie rozhodovalo při shodě bodů datum narození.

1. Adam Šlajer
Gymnázium Stříbro
103 b.
2. Tereza Loukotová
Gymnázium Stříbro
98
3. Zuzana Bednárová
Gymnázium Stříbro
94
4. Jan Pilař
ZŠ Stráž
90
5. Pavla Křížová
ZŠ Mánesova Stříbro
86
6. Markéta Kudláčková
ZŠ Hornická Tachov
86
7. Mikuláš Eberl
Gymnázium Stříbro
82
8. Tomáš Marek
ZŠ a MŠ Staré Sedliště
81
9. Klára Blumová
Gymnázium Stříbro
81
10. Ondřej Šmejkal
ZŠ Zárečná Tachov
81

Barbora Nováková obsadila se 48 body 58. místo a Eliška Turbáková se 46 body 60. místo.

V kategorii Kadet soutěžilo celkem 151 soutěžících.

Nejlepší z našich Tereza Lavičková je s 66 body na 25. místě, Barbora Horáková se 60 body na 32. místě a Kristýna Smolová se 52 body na 40. místě

Ještě jednou GRATULACE všem účastníkům a těm, kteří vyskákali do TOP 10 i v rámci okresu, dvojitá.

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.