Kategorie: Aktuálně, Stalo se ...

Něco končí, něco začíná

Končící školní rok znamená, že začínají prázdniny.
Konec docházky do základní školy znamená začátek nové cesty.
Jak jsme se rozloučili s deváťáky a jak se nám představili budoucí prvňáci.

Slavností k ukončení školního roku nás tentokrát provázeli osmáci Linda a Matyáš a hned v úvodu nás se seznámili s předškoláky, kteří k nám přijdou v září.

Paní Nováková a Bártíková předaly diplomy a odznaky všestranným sportovcům, paní Pachlová a Říhová vyhodnotily ty, kteří se nejvíce zapojili do družinových výzev.

Předali jsme knižní odměny oceněným žákům z jednotlivých tříd a paní starostka Jana Svobodová a pan starosta Karel Fišpera předali dárky žákům, kteří školu i obce reprezentují v krajských a republikových kolech (nejen) sportovních soutěží.

Svá vystoupení nám předvedli hudebníci a tanečnice - věděli jste, že i tyto talenty v naší škole máme?

Loučili jsme se žáky IX. třídy a s ostatními, kteří ukončili docházku na naší škole.

(A takhle šel čas s letošní devítkou.)

... a deváťáci se loučili s námi, se svým třídním učitelem a se školou

Všem dětem krásné prázdniny, všem dospělým klidnou dovolenou. Všem, se kterými jsme se ve čtvrtek rozloučili, šťastnou cestu životem.

Další fotografie jsou dostupné v galerii.
Poděkování Jarce Pachlové a Michalu Pilařovi za záznam celé akce.

, LOAN OFFER 3% odpovědět

KAKO DOBITI ZAJAM OD PRAVOG ZAJMODAVCA VJERUJEM DA ĆE VAM TREBATI OVA INFORMACIJA. AKO STE ZAINTERESIRANI ZA DOBIVANJE KREDITA, KONTAKTIRAJTE GA ŠTO PRE. davidsonalbertloan@gmail.com

, - odpovědět

Krásné ❤️