Kategorie: Aktuálně, Stalo se ..., Žáci a jejich práce

Jak se hraje divadlo aneb Strašpytel a krotitelka duchů

Žádný herec neonemocněl (... a Patrik titulní roli bravurně zvládnul i se sádrou!), a tak "dramaťáci" mohli zpestřit spolužákům a dětem ze školky konec roku premiérou pohádky Strašpytel a krotitelka duchů

No, tréma byla veliká, protože zaujmout diváky od dětí ze školky přes puberťáky až po učitele není žádná legrace a hlavně většina "herců" vystupovala před tak velkým publikem poprvé.

Při dramatické výchově jsme si připravili pohádku od Marka Veselého STRAŠPYTEL A KROTITELKA DUCHŮ.

Při děkovačce diváci tleskali:

Osoby a obsazení:

Pepík, Strašpytel I.: Patrik Veishaipl

Zuzanka - Krotitelka duchů: Adéla Faltusová

babička: Veronika Cihlářová

komoří Pudivítr: Aleš Komárek

komoří Oušlapek: Jiří Trenkler

král: Radim Ebenhöh

stráže: Eliška Glasserová a Štěpánka Kubenová

nápověda: Josef Diviš

Další fotografie.

, ..... odpovědět

Patrik občas zapomněl co ma rikat 5

icon , tleskám odpovědět

Pohádka se moc povedla, i když se neobešla bez zaškobrtnutí. Kdo z nás ale podává 100% výkony? :)

Díky moc a užijte si všichni prázdniny bez strašidel (a učitelů .. 10). A doufám, že pak ani blížící se 1. září nebude pro vás bubákem.