Kategorie: Aktuálně

Zazvonil zvonec

.. a školnímu roku 2009/2010 je konec.

Včera proběhl jarmark, kde si všichni pilní sběratelé strážských penízů mohli nakoupit drobnosti, školní potřeby či hračky a hry (majitelům vodních pistolek gratuluji ke správné volbě a trochu jim v tom horku závidím :) )

Ve fotogalerii se můžete podívat na fotky ze slavnostního ukončení školního roku a z rozloučení s IX. třídou.

Během prázdnin se zde objeví rozmístění žáků do volitelných předmětů.

Ti kteří si nekoupili sady sešitů ve škole, mohou tak učinit do konce prázdnin za stejnou cenu v papírnictví u Hadačů v Boru u kostela. Stačí říct, že jste ze Stráže a pro kterou třídu sadu potřebujete.

O prázninách budou fungovat služby na školním pozemku (vždy v pondělí, ve středu a v pátek ráno cca od půl osmé či osmé hodiny). Ti kteří přijdou pomoci, získají bodíky do dalšího kola Strážského penízu.

O prázdninách můžete zajet na pouť do Bernartic (již tento víkend), na borské Zámecké slavnosti (17. a 18. července) a nebo si počkat na Strážské letní slavnosti (31. července a 1. srpna).

V záhlaví webu nám můžete na nástěnce nechat vzkaz (přilepíte barevný lísteček) a nebo fotovzkaz (nahrajete vaši fotku) ze svých prázdninových cest.

A na co se můžete těšit v září?

• Na nový povrch tělocvičny
  • Na nové lino ve II. třídě
  • Na dovybavenou učebnu Informatiky (aby se nám tam všichni zájemci o volitelný předmět Inf a Dfv vešli)
  • Na své třídní učitele
  • Na kamarády
  • Na vše nové, co se naučíte a dozvíte.

A teď hybaj k vodě, na sluníčko, ke knížce, na kolo, na cesty .. a HEZKÉ PRÁZDNINY :)