Kategorie: Hrajeme si s eTwinningem, Aktuálně

Hrajeme si s eTwinningem - 5. úkol

Jak se učím s eTwinningem?

Tentokrát úkol zní zadání úkolu takto:

Etwinning je nejen komunita škol, ale hlavně možnost realizovat na dálku vzdělávací aktivity, a to prostřednictvím informačních a komunikačních technologií v rámci eTwinningových projektů. Ty jsou určeny zejména pro žáky a učitele. Etwinning se tak stává nejen obohacením výuky, ale i vyučovací metodou. Jak se Vám učí metodou eTwinningu? Jak přijímají eTwinning žáci? Stává se Vám, že si občas vyměníte role a učíte se navzájem? Co jste se naučili od svých projektových partnerů? Podělte se s námi o své zkušenosti!

ZADÁNÍ ÚKOLU
Vytvořte video, prezentaci, fotografii, komix nebo jakýkoli jiný výstup (podle vašich možností a chuti) na téma "Jak se učí(m) s eTwinningem" - výstup vložte do složky vaší školy v materiálech a pojmenujte číslem úkolu a názvem týmu.

Tak jak se s tímto úkolem popasují naše dva školní týmy?

Tady se můžete podívat, jak nám přibývají odznaky za splněné úkoly.

icon , 5. odznak odpovědět

Hurá, Stráž band má za splnění tohoto úkolu už 5. odznak 5