Týdenní plán 1. třídy

Dnešní výtvarná výchova se nesla v duchu zapouštění studených barev. Naopak rozzářená sluníčka přivedla dobrou náladu do osiřelé chodby. Už nám tady chybí kamarádi z větších tříd.
Prvňáčci si upletli čepice.

aneb nohy na ledu.

Tentokrát jsme si vyzkoušeli kresbu tuší.
Míchání temperových barev nás baví, proto nic nebránilo tomu, popustit uzdu fantazii a zahrát si na módního návrháře.

Poslední předvánoční den strávily všechny třídy částečně učením a částečně těšením se opravdové Vánoce. Také prvňáci měli malou oslavu a předali si dárečky pro radost - od kamarádů kamarádům.
Při hodině výtvarné výchovy a pracovních činností jsme si pohráli s novinovým i barevným papírem. Už se moc těšíme na sníh a naši medvídci na chodbě přiblíží tu pravou zimní atmosféru.

Ve škole i před školou už máme ozdobený vánoční stromek a těšíme na Vánoce. Na adventní čas se připravují prvňáci.

Podzim klepe na dveře. Pozorování a poznávání stromů patří k našim současným aktivitám. Prvňáci si z nasbíraných barevných listů vytvořili stromové skřítky podle vlastní fantazie. Jak se jim povedli, posuďte sami.