Děti z přípravné třídy mají své vlastní družinové oddělení. Rády staví a také už byly "na houbách". Podívejte se, jaké krásné muchomůrky jim vyrostly přímo pod jejich rukama.

Od pondělka do středy se událo v družině mnohé a hlavně nás neopouštěla dobrá nálada :D

Duhoví draci z 2. družinového oddělení

Hravý, veselý a kouzelný druhý družinový týden

V družině už to rozjeli. Podívejte se na momentky, video, co už stihly děti během tří dnů vytvořit, jaké mají kamarády a další informace.

Základní informace k provozu ŠD a přihlašování dětí do družiny

V družině poslední červnový týden proběhl turnaj v oblíbené karetní hře UNO, strhla se vodní bitva a skákaly žabičky.

Venku je krásně a dá se tam pořádně vyřádit. Podívejte se na děti z prvního oddělení, jak si užívají venkovní pohody.

Když minulý týden venku pršelo a nebe se mračilo, dětem ve školní družině to vůbec nevadilo, protože si sluníčka vyrobily.

Ve 2. oddělení družiny připravili novou kolekci oblečení na letní sezónu.

Zmrzlináři z 1. oddělení družiny. Pojďte se osvěžit...