Astronomické léto včera skončilo a podzim začal přesně 22. září 2021 ve 21:20:30h. Dnes byl první krásný podzimní den a to by byla škoda ho trávit uvnitř. Kam se děti z obou oddělení družiny vypravily?

Čarování, odměňování, zkoušení, propojování hemisfér, ale i zahradničení... Prostě družinové "čárymáry"

Čarodějná parta v kouzelné knize

Děti z prvního oddělení družiny už pilně čarují. Stačí toho ovšem ještě mnoho dalšího :)

Podívejte se na první zářijové draky z družiny

Malý průlet počátečními družinovými aktivitami a hrami

Jak jsme se začali seznamovat v 1. oddělení družiny a vůbec s družinou. A kdy už začnou ty čáry a máry?

Základní informace k provozu ŠD a přihlašování dětí do družiny

Symbolické rozloučení s prvním oddělením družiny s prázdninovou tombolou a prázdninovými brýlemi.

Co takhle se projít potokem a pouštět si lodičky? Nebo si udělat "přenosný akvapark? Nebo si udělat siestu ve stínu? Nebo si vlézt pod proud vody? Podívejte se, co vše si vyzkoušely děti odpoledne v družině.

Stále je co dělat, co vytvářet... Další střípky z družiny...