V "indiánském" eTwinningovém projektu vzniká průběžně doplňovaný dokument s názvem "U indiánského ohně". Je to společný sborník vlastních nápadů s příběhy, básněmi, hádankami, kresbami, tajenkami, osmisměrkami a hlavolamy s indiánskou tématikou.
Podívejte se, jak se v děti v družině zapojily do plnění úkolů od slovenských kamarádů.
Děkujeme všem, kdo se zapojili do hlasování o logo našeho eTwinningového projektu Po stopách indiánov.
Hlasování je ukončeno.
Podívejte se, jak jsme splnili úkol, který pro nás připravili polští kamarádi z našeho eTwinningového projektu.
11. týden tohoto školního roku jsme zahájili 11. 11. a v tento den má svátek Martin. A na svatého Martina zima už prý začíná. K nám do družiny nepřijel jen jeden bílý kůň, ale hned několik. Podívejte se.

V naší družinové truhle se stále objevují zajímavé věci. Třeba mišpule. Znáte je? Nebo materiál na tvoření.
A nezapomínáme ani na objevy venku.

Podívejte se, jak jsme si poradili s úkolem od slovenských kamarádů. Co říkají indiánské bubny?

Hledáme logo pro náš eTwinningový projekt SK-PL-CZ: PO STOPÁCH INDIÁNOV
Vyberte 3 loga, která se vám nejvíc líbí. Hlasování končí 15. 11. 2019.

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu „Our challenges“ byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.
Krásné počasí stále láká na procházky do přírody. Dnes jsme kromě poznávačky stromů, vyhledávali květinky, které stále na konci října krásně kvetou.
Ve druhém oddělení děti vyráběly halloweenskou dekoraci. Podívejte se, jak se jim povedly papírové dýničky.
Využití vylisovaných lístečků k indiánskému tvoření.