Co nás čeká

Rozdali jsme vysvědčení a rozloučili jsme se s deváťáky. Tím skončil tenhle divný školní rok.

Poslední měsíce nám přinesly hodně nového. Nám učitelům, vám dětem i vám rodičům. Na podzim nás čeká spoustu práce. Zase v tom budeme spolu.

Velké díky patří všem, kteří s námi byli po celou dobu v kontaktu,  poskytovali nám zpětnou vazbu, (spolu)pracovali a pomáhali dětem, aby škola doma fungovala. Moc si vaší pomoci vážíme.

Děkujeme.

Hana Pilařová, ředitelka školy
Informace o tradičním Strážském běhu a propozice.

Jste na výletě? Čtete hezkou knížku? Zažili jste něco zajímavého? Nechte nám vzkaz.

26. červen - poslední den letošního školního roku. Ve třídách se rozdala vysvědčení a v 9 hodin jsme se rozloučili s našimi deváťáky. Jinak než v předchozích letech. Bylo nás méně. Byli jsme venku. Byli jsme tam, kde jejich cesta naší školou v roce 2011 začala.

Skvělý úspěch našich "vícebojařek".
Zítra nás čeká poslední odpoledne v tomto školním roce. A tak si poslední týden užíváme, hrajeme si a radujeme se, že můžeme být spolu.
Také moc děkujeme Stonožkám za super Pirátskou stezku. Podívejte se na fotografie a video.
Pro třeťáky byla připravena stopovaná za pokladem na Židovský hřbitov.
Odpočítáváme poslední dny deváťáků na naší škole. Připomeňte si s námi, jací byli, jací jsou. Zavzpomínejte, co všechno jsme s nimi zažili.
Moc nás odpoledne není, ale stihneme hodně. Podívejte se na výběr z uplynulého týdne.

Seznam sešitů a školních potřeb pro nový školní rok. Žáci dostanou seznam od třídních učitelů nejpozději při předání vysvědčení.

Zlaté rybky, les, hřiště, noví "mazlíčci", korálkování, čtení...
Koukněte se, jak to vše dětem šlo.