There are no images in the gallery.
V týdnu od 3. 5. 2021 se v rotačním režimu potkáme ve škole s 6. a 7. třídou, od 10. 5. je vystřídají 8. a 9. třída.

Rozvrh online hodin pro 6. a 7. ročník na týden
10. - 14. 5. 2021 - průběžně sledujte, může být upravován i během týdne.

Týdenní plány najdete na stránkách tříd v pravém menu.
Venku to se poslední týden čerti žení, vodní kapky soutěží, která odpadne na zem dříve a vítr asi trénuje rychlost na olympiádu, ale ve IV. třídě je jaro v plném proudu.
I třeťáci vyráběli přáníčka pro své maminky

Přáníčka, kytičky... Co máte pro svou maminku vy?

Koumálci tentokrát tvořivě bádali s obyčejnými kelímky. Podívejte kolik pokusů si vyzkoušeli.

Venku i vevntitř je stále ráno a odpoledne o zábavu, učení a hry postaráno. Střípky nejen z čarodějného odpoledne...

V rámci výtvarné výchovy jsme se opět pustili do malby temperami. Tentokrát se nám na komíně usadili čápi.

Čtvrťáci zmapovali pohyb letošních čarodějnic.

Ani družinoví druháci v tomto týdnu nezaháleli.

Nejen koumálci, ale i ostatní děti z družiny se proměnili v malé čarodějnické učně. Protože v pátek se ta různá kouzla a čáry budou určitě hodit.

Družinoví prvnáčci + dárečky + bubínky + bunkry + čtení + atd.