Vážení rodiče,
od 30. 11. se vrací do školy všechny třídy I. st. a 9. roč.
V týdnu 30. 11. - 4. 12. bude ve škole také 8. roč., z domova se dále učí 6. a 7. roč.
V týdnu 7. 12. -11. 12. budou ve škole také 6. a 7
. roč., z domova se učí 8. roč.

Rozvrh online hodin pro 6. a 7. ročník na týden
30.11. - 4. 12. 2020

Týdenní plány najdete na stránkách tříd v pravém menu.
Po obědě jsme s prvňáčky v družině otevřeli první balíček z adventního kalendáře s pokusy. Podívejte se, jak se nám hraní a bádání s krasohledy povedlo.
Ahoj všichni,
blíží se nám Vánoce a k těm patří adventní kalendář. A protože letošní rok byl z velké části online, tak si můžete užít i online adventní kalendář.

Ano, ano, je to tady. Dnes ráno došlo k losování a vyhodnocení kvízu Budoucí hvězdy upcyklace.

Družinová skupina prvňáčků dnes navázala na výtvarné tvoření ve třídě a vyrobila si domů jednoduchý adventní věneček. A ještě jsme společně adventně pokusovali.
Ve škole i před školou už máme ozdobený vánoční stromek a těšíme na Vánoce. Na adventní čas se připravují prvňáci.

Skupinka družinových prvňáčků se proměnila v tvůrce ponožkových maňásků. Proměny starých, lichých či děravých ponožek jsou neuvěřitelné a nebudete ani věřit, co vše jsme s našimi fusekláčky zažili, kam všude jsme se už s nimi podívali nebo se ocitli.
Skupinka družinových druháčků už má své vlastní vlněné čepičky.
Z důvodu dodržení homogenity školních tříd (třída je pohromadě, není spojována s jinou třídou) upravujeme od 30. 11. rozvrh některých hodin v některých třídách.

21. listopad se slaví jako Světový den pozdravů. Pozdrav (od "zdraviti", tj. přát zdraví) je projev úcty, přátelství a dobrých úmyslů.
Hezké pozdravení každého naladí do lepšího dne. Tak tedy dobrý den a podívejte se, jaké video jsme s dětmi na toto téma vytvořili.

Informace o návratu dalších ročníků do školy + informace o možnosti odebírat obědy i v době distanční výuky.