Vážení rodiče,
jistě jste, stejně jako my, v médiích zaznamenali, že od čtvrtka 10. 9. je povinné použití ochrany nosu a úst (roušek ap.) ve všech vnitřních prostorách budov.

Od pátku 18. 9. jsou roušky povinné pro žáky 2. st. i během vyučovacích hodin.
Pro žáky 1. st. je povinné nošení roušky ve společných prostorách - na chodbách, v šatnách, na WC apod., ale ne ve třídách a v učebnách.

S novými informacemi se Vás budeme snažit seznámit co nejdříve.
Děkujeme za pochopení.

V pátek 18.9.2020 jsme se již podruhé připojili s naší školou k celostátní akci UKLIĎME ČESKO.
Odpoledne se v družině pořád něco děje. Plníme různé úkoly, jsme většinu času venku, tvoříme atd. Podívejte se, co vše se dětem v tomto týdnu povedlo.
Všechny třídy I. st. vyrazily 15. září na pěší výlet. Jejich cílem byly nově vybudované a právě včera představované Borecké tůně.
Koumálkům se povedli "kouzelné" obrázky a ještě pro Koumáka navrhli vzor na látku na nové šaty
Jak postupovat v případě výskytu respiračního (či střevního) onemocnění u dětí.

eTwinningový projekt PO STOPÁCH INDIÁNOV získal certifikát kvality. Tímto byla oceněna práce žáků ze školní družiny, kteří si v minulém roce se slovenskými a polskými dětmi hráli na indiány.
Pokud jste na otázku z nadpisu odpověděli NE, je právě teď čas to napravit. V naší oblasti houby vážně rostou. A nemusíte nikam daleko, košík naplníte i v lesíku nad Drůbežákem.

Národní podpůrné středisko pro eTwinning v ČR (DZS) právě vydalo publikaci eTwinning: Inspirace do EKOprojektů.
Najdete tam naše realizované aktivity z družiny a našich projektů?

Do prvního oddělení školní družiny nastoupili noví prvňáčci. Jak se jim v družině daří, líbí a jak se sžili s ostatními? Také se nám všichni pěkně představili :) Podívejte se dál...

Aktualizováno - přidány další fotografie
První Koumálek v novém školním roce. Odpoledne se stala z prvního oddělení družiny laboratoř a v ní bádalo spoustu "koumálků". Dnes se dívali okolo sebe trochu jinak než obvykle.