Co nás čeká

V rámci rekonstrukce povrchu komunikací v okolí školy se od pondělí 16. 9. 2019 mění podmínky přístupu do budovy základní školy.

Prostor nad kostelem bude uzavřen pro pěší i automobily. Přístup ke škole pro všechny žáky, rodiče i návštěvníky školy bude pouze ze směru od autobusové zastávky.

Žáci 5. – 9. ročníku, kteří mají šatny v hlavní budově, začnou využívat hlavní vchod.
Pro žáky 1. – 4. ročníku a rodiče bude vyznačen přístup od hlavní budovy k pavilonu I. st.

V provozu už bude autobusová zastávka před školou.

...  hlídají strašáci ze třetí třídy.

Co si budeme povídat, někdy je fajn, když se v družině objeví i někdo jiný než paní vychovatelka, která je "okoukaná" :)
Dnes jsme muzicírovali s Janou Květovou a moc se nám to líbilo. Už se těšíme na další setkání, protože tohle nebylo určitě poslední.

V tajemné truhle jsme dnes objevili další "obyčejný" materiál. Ale co vše se s ním zase dalo udělat!

Ježci od třeťáků

Dnes vám představíme...

V hodině Čajsu jsme si povídali na téma Rodina - s kým bydlíme, a tak jsme se snažili to i nakreslit.

V úterý 10. září 2019 jsme s dětmi v družině rozjeli badatelský klub.

V 1. oddělení družiny jsme v tajemné truhle objevili siluetu stromu na kartonu a barevné papírky, a tak vznikl náš STROM PŘÁTELSTVÍ.

Ema Bártíková jako vítězka krajského kola jela 4. 9. reprezentovat naši školu do Brna. Zde se konal 10. ročník Republikového finále v Olympijském víceboji. Jedná se o 10 disciplín, které sportovci (jednotlivci i družstva) plní ve dvou dnech.
V pátek odpoledne část dětí vyrazila za přírodními poklady. Naše družina je zapojená do projektu Les ve škole - Mapa škol Lesa.