V 1. oddělení družiny máme "ptačí týden". Na Koumálkovi jsme si dnes vyrobili ptáčka Balancáčka.
Bublinová škola s koumálky...
Koumálci tentokrát tvořivě bádali s obyčejnými kelímky. Podívejte kolik pokusů si vyzkoušeli.

Dneska na téma oheň, voda, vzduch. To vám byl ruch :)

Dneska byl Koumálek pro všechny děti z 1. oddělení ŠD. Děti si "zasoutěžily" a vyzkoušely pokusy s balónky.
Umí voda "téct" nahoru? Jak se dostane voda až nahoru vysoko do stromu a do všech lístečků? A na co ještě dalšího Koumálci přišli? Co vše si zkusili?
Dneska jsme s koumálky udržovali rovnováhu a bádali nejen s vážkami.
Jaká byla náplň dnešního klubu Koumálek?  Víte, že si můžete zacvičit na vaše jméno nebo vyrobit podobnou vrtulku jako mají javory nebo dokonce začarovat obrázky?
Koumálkům se povedli "kouzelné" obrázky a ještě pro Koumáka navrhli vzor na látku na nové šaty

Aktualizováno - přidány další fotografie
První Koumálek v novém školním roce. Odpoledne se stala z prvního oddělení družiny laboratoř a v ní bádalo spoustu "koumálků". Dnes se dívali okolo sebe trochu jinak než obvykle.

S posledním Koumálkem jsme se rozloučili výrobou a zkoumáním "magického hada".