Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Ve čtvrtek 14. 10. se v Tachově konal závod v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo 5 družstev.

Na Kladskou dnes vyrazili čtvrťáci, páťáci a šesťáci.

Žáci nejstarších ročníků dnes vyrazili do Klenčí pod Čerchovem, kde navštívili Dům přírody Českého lesa a poznávali krajinu zaniklých obcí.

Prvňáci, druháci a třeťáci dnes vyrazili poznávat Kladskou.

Když se deset školních tříd přesune do areálu Strážského parku a celé dopoledne věnuje pohybu. Když svítí sluníčko. Když se dospělí nechají vyhecovat. Když jeden školní den vypadá trochu jinak.

Ve čtvrtek ráno (skoro ještě v noci) vyrazilo družstvo reprezentantů naší školy do Brna na republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů.

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet a dost možná ještě dál, je jedna škola. ... Takhle by začínala pohádka o dnešním zahájení školního roku, kdybychom začínali v šest ráno.