Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Žáci druhého stupně navštívili během dvou dnů Muzeum Českého lesa v Tachově, aby si vyzkoušeli aktivity expozice věnované fyzice a pohráli si s neviditelnými silami. A když už v muzeum byli, prohlédli si i ostatní výstavy.
V pátek 18. listopadu si zájemci mohli přijít do školy vyrobit adventní svícen a další výzdobu, která zpříjemí čekání na Vánoce.
4. listopad byl první pátek po změně času. Den to byl celkově ponurý a sychravý, brzy se setmělo.Ten pravý den, potkat se strašidly.

Podzimní kolo dopravní výchovy na hřišti v Tachově. Tentokrát řešili křižovatky třeťáci a páťáci.

Čtvrteční dopoledne patřilo v Tachově přespolnímu běhu družstev. Naši školu vyrazila reprezentovat družstva nejmladšího žactva, mladších žáků a žákyň a starších žákyň. Družstvo starších žáků se v důsledku nemoci rozpadlo ještě před odjezdem.

Na trase dlouhé 500 m se v Plané ve čtvrtek 22. 9. večer proběhly Ema Bártíková a Rozálie Nováková.

Děvčata ze 7. ročníku vyrazila v pondělí 26. 9. na atletický čtyřboj do Plané. Kluci tentokrát zůstali doma, rozpad družstva způsobilo onemocnění některých závodníků.