Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Obvykle v březnu chystáme pro děti ve škole soutěž nebo projektový den, který se týká knížek. Letos budeme velkou část měsíce určitě doma a tak letošní Měsíc knihy vyřešíme jinak. Navštite naši vlastní databázi aktuálně čtených knížek. Inspirujte se, po čem sáhnout dál. Inspirujte ostatní tím, co právě čtete vy.

Zapojíte se do březnové výzvy? Dejte nám pak vědět, co jste zvládli (třeba i mimo úkoly, které vám nabízíme).

Informace o průběhu a termínu zápisu na školní rok 2021/22
V rámci nových krizových opatření vyhlášeného nouzového stavu, je zakázána osobní přítomnost dětí ve škole. I 1. a 2. roč. tak od pondělí 1. 3. přecházejí na distanční výuku. Toto opatření by mělo trvat do 21. 3. 2021

Změna v používání ochranných pomůcek.
Informace o opatřeních v posledním lednovém týdnu a o předání Výpisu za I. pololetí šk. roku 2020/2021.
Na podzim jsme hledali Miss Dýni, teď hledáme Mr. Sněhuláka. Tentokrát přijímáme do soutěže pouze skutečné sněhové a ledové muže. Kdykoliv napadne sníh, stavte budujte, zdobte, foťte, vkládejte. Konec soutěže přijde s prvním jarním dnem.

Plánovat v této době cokoliv, je naprosto zbytečné. Měsíční plán pro prosinec tak měl vlastně jen pár bodů a ani ty nebudeme moci úplně naplnit.
V posledních dnech jsme čekali na informaci, jak to bude se školní docházkou do Vánoc. Rádi bychom se s dětmi potkali ještě příští týden v pondělí a v úterý. Naše přání je jedna věc a druhá věc je rozhodnutí těch nad námi ...