Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Ahoj všichni,
blíží se nám Vánoce a k těm patří adventní kalendář. A protože letošní rok byl z velké části online, tak si můžete užít i online adventní kalendář.
Z důvodu dodržení homogenity školních tříd (třída je pohromadě, není spojována s jinou třídou) upravujeme od 30. 11. rozvrh některých hodin v některých třídách.

Informace o návratu dalších ročníků do školy + informace o možnosti odebírat obědy i v době distanční výuky.

Informace pro rodiče našich nejmenších žáků.

Která z letošních dýní vyhrála internetové klání?
Zapojíte se do výzvy? Co všechno v listopadu stihnete?

Blíží se doba, kdy bychom se společně chystali na letošní Strašidelný rej, ke kterému už dlouhé roky patří také vyhlašování Miss dýně. Letos můžeme strašit maximálně v prázdné škole. Miss dýni ale zvolit chceme! A to Miss dýni INTERNET.

Od 14. 10. přechází celá škola na distanční výuku. Souhrnné informace pro 1. - 9. ročník.

Opatření pro období 12. - 30. 10. 2020