Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.

Informace pro rodiče žáků 1. st. - školní skupiny po 25. 5. 2020.

Informace pro rodiče a žáky 9. ročníků, kteří budou konat jednotnou přijímací zkoušku.

Družinoví prvnáčci + dárečky + bubínky + bunkry + čtení + atd.
Informace o přijetí do ZŠ a odkladech povinné školní docházky.
Kdo a kdy půjde do školy?
Za jakých podmínek?
A jak to bude s testováním?

Je 1. dubna a je apríl, ale tohle NENÍ APRÍL :) V příspěvku se můžete podívat na prezentaci se správnými odpověďmi ze soutěže "Za vodníky a rusalkami Strážska". Výhercům budou ceny předány v průběhu měsíce dubna.

Obvykle v březnu chystáme pro děti ve škole soutěž nebo projektový den, který se týká knížek. Letos budeme velkou část měsíce určitě doma a tak letošní Měsíc knihy vyřešíme jinak. Navštite naši vlastní databázi aktuálně čtených knížek. Inspirujte se, po čem sáhnout dál. Inspirujte ostatní tím, co právě čtete vy.

Zapojíte se do březnové výzvy? Dejte nám pak vědět, co jste zvládli (třeba i mimo úkoly, které vám nabízíme).

Informace o průběhu a termínu zápisu na školní rok 2021/22