Informace, která včera přistála ve školním e-mailu.

Vážená paní ředitelko,
 
ráda bych Vás touto cestou upozornila, sice se zpožděním, že máte ve škole nenápadnou a velice šikovnou, sportovně nadanou Markétu Andrlovou. Markéta začala před 3-4 lety s lukostřelbou v našem klubu Lukostřelci Českého lesa. V tomto roce začala díky své píli  sklízet zasloužené úspěchy. 
Posledním velkým úspěchem dne 5.10.2019  je vítězství 1.místo na MČR na lukostřeleckém biatlonu v Praze a následující týden 12.-13.10.2019 to bylo 2.místo na Evropském poháru v lukostřeleckém biatlonu v Novém Městě nad Metují a 1.místo v družstvech.
 
Fotografie i článek jsou k dispozici na našich lukostřeleckých stránkách www.lukostrelcicl.eu, a zítra by měl také o Markétě vyjít článek v Tachovském deníku.
 
za Lukostřelce Českého lesa
Ing. Jana Kolihová
předseda a trenér

Komentáře   

+2 # Hana Pilařová 2019-12-09 19:42
Paní trenérce Kolihové děkuji za informaci a Markétě posílám velkou gratulaci a přání dalších úspěchů.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se