Milé děti, mám pro vás jednu výtvarnou výzvu. A také vzkaz od paní učitelky Šrámkové. Zkusíte se zapojit?

Paní učitelka Šrámková je nyní v Plzni. Mezi komunikací se svými žáky, opravou a hodnocením úkolů, ve chvílích, kdy už jí bolí oči od počítače, šije roušky. Stejně jako některé vaše maminky, babičky, tety ...

Paní učitelka teď šije roušky pro děti, které jsou nemocné a místo toho, aby byly doma s rodiči, jsou hospitalizované v plzeňské Fakultní nemocnici.  A napadlo ji, že by vás mohla do této akce také zapojit. Nepotřebuje vaši pomoc se stříháním, ani s žehlením, ani se šitím, ani s navlékáním šňůrek. Ráda by k rouškám přidala obrázky OD DĚTÍ pro DĚTI.

Tak a teď jsme u toho. Najde se mezi vámi někdo, kdo rád kreslí nebo maluje? Kdo najde mezi plněním úkolů chvilku času i na něco jiného než učení? Kdo by chtěl udělat radost dětem v nemocnici? Pokud ano, namalujte obrázek, který potěší. A protože by teď byl asi problém s osobním předáním originálu, bude nám stačit, když obrázek pěkně vyfotíte vy nebo rodiče, a fotku pošlete nejpozději do úterního večera mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Obrázky barevně vytiskneme a paní učitelka si je ve středu 1. 4. vyzvedne a ve čtvrtek už poputují s rouškami za dětmi.

STARTUJEME PRÁVĚ TEĎ!!STOP!! Děkujeme za obrázky a také za jedno růžové šité srdíčko. :)