Malá rekapitulace toho, co nás čeká od pondělí 4. 1.
  • Platí opatření PES 5.
  • Ve škole se budou vzdělávat pouze žáci 1. a 2. ročníku. V provozu budou 2 oddělení ŠD - pro každý ročník zvlášť. Tyto ročníky mají automaticky přihlášeny obědy a svačiny (pokud je pravidelně odebírají).
  • 3. - 9. ročník se vzdělává distančně z domova. Rozvrh online hodin je dostupný z titulní stránky školního webu www.zsstraz.cz (ve žlutém poli) - je potřeba ho průběžně kontrolovat (může docházet ke změnám). Zadání práce na jednotlivé dny a předměty najdete v týdenních plánech na stránkách jednotlivých tříd (pravé menu školního webu).
  • Obědy a svačiny pro 3. - 9. ročník jsou automaticky odhlášeny - žáci, kteří se vzdělávají distančně, však mají nárok na odebrání oběda - mohou si ho odnést v jídlonosičích. Pro přihlášení obědů tak kontaktujte školní jídelnu na telefonním čísle 374 780 989.
  • Zatím není jasné, jak dlouho bude distanční vzdělávání trvat - teď je stanoveno do 10. 1. (osobní poznámka HP: vzhledem k aktuálnímu vývoji si myslím, že od 11. ledna nás nepustí)
Pokud se vyskytne jakýkoliv dotaz či problém, s jehož řešením bychom mohli dětem nebo vám pomoci, kontaktujte nás. Maily kontrolujeme pravidelně, dopoledne jsme na školním telefonu 374 780 954, případně máte možnost dalších domluvených komunikačních kanálů.
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se