Prvňáčkové se i odpoledne v družině mohou něco nového naučit. Čteme, vyrábíme, hrajeme poznávací hry a taky hádáme - ne nehádáme se spolu :D, ale tento týden máme soutěž "O hádankářského krále nebo královnu"

Tento týden jsme opět navštívili žákovskou knihovnu, kde si děti vybraly knížky pro společné čtení, ale i na čtení domů. Stále zlepšujeme techniku stříhání, lepení, překládání a skládání papíru, pořád prstíky procvičujeme. Také už víme, jak se bezpečně chovat doma, ve škole a venku, protože nechceme žádné úrazy! Povídáme si o všem možném, co děti zajímá. A zkuste s dětmi vymýšlet třeba vlastní hádanky, to děti dost baví.
A v dalším příspěvku vám ukážeme, co děláme venku. Pokračujeme v našem "Ledovém království".