Jak jsme se pro letošek rozloučili se školním rokem, s deváťáky a s ostatními vycházejícími žáky.

Pozn: Omluvte v některých chvílích zhoršenou kvalitu zvuku způsobenou větrem a dalšími okolními vlivy.

A co jsme jim vzkázali?
  • Odchází třída skutečně výrazných osobností, třída která má všechny dobré i špatné vlastnosti: byli jste úžasně pracovití, svědomití, pečliví, poctiví, nadšení i geniální a zároveň protivní, hádaví a nesnesitelní .. Byli jste všechno, jen ne průměrní a nudní
  • Byli jste jedna z velmi fajn tříd, i spojení s jiným ročníkem jste zvládli skvěle. Jste podle mého prima parta.
  • Byli jste skvělí, roztomilí, nadšení, pracovití, zábavní, ale i nesnesitelní, drzí, líní, otrávení a otravní. Přesto to s vámi stálo za to a budete nám chybět.
  • Zažili jste ve škole dva neobvyklé roky, která vás nastartovaly do budoucna. Žijte, jak nejlépe dokážete, nevzdávejte nic zbytečně.
  • vám to furt myslí. Plňte si své sny. Mějte hlavu v oblacích, nohy na zemi a srdce na správném místě.
  • Buďte svým nejlepším já.
  • Mějte se krásně a mějte kolem sebe dobré lidi.
  • Hlavně se dobře bavte a život si užijte!
  • Přeji vám, aby první kroky na nových školách byly úspěšné, a aby vykročeni ze základní školy bylo pravou nohou k budoucnosti, ve které budete spokojení.
  • Vykročte pravou a hurá do života.
  • Jděte a občas se vraťte.
  • Žijte spokojeně a nedělejte mi ve světě ostudu, moje milované děti,chci na vás být jednou pyšná.
  • Hodně štěstí na cestě, pro kterou jste se rozhodli. Přeji vám i těm, které při svém putování životem potkáte, abyste k sobě i k nim byli přímí, rovní, slušní a spravedliví. Ptejte se a pochybujte. Naslouchejte. Pomáhejte. Dívejte se kolem sebe a poznávejte nové věci. Nepromarněte ani minutu. Staňte se tím, čím chcete být. Život je před vámi a máte ho ve svých rukou.