Děvčata ze 7. ročníku vyrazila v pondělí 26. 9. na atletický čtyřboj do Plané. Kluci tentokrát zůstali doma, rozpad družstva způsobilo onemocnění některých závodníků.

Čtyřboje se v kategorie mladší žákyně zúčastnilo 7 týmů. Rozálie Nováková, Ema Bártíková, Lucie Martincová, Adéla Vondrašová a Natálie Veřtatová závodily v běhu na 60 m a 600 m, v hodu míčkem a ve skoku do výšky nebo do dálky. Za výkony v jednotlivých disciplínách získávala děvčata body a do výsledku družstva se započítávaly 4 nejlepší výkony.

Výkonem 4224 bodů vybojovalo družstvo bronzové medaile a pohár za 3. místo. Ema Bártíková získala individuální zlato za nejlepší výsledek v součtu čtyř disciplín.

Děvčatům patří velká pochvala, gratulace a poděkování za skvělou reprezentaci školy.

foto: Pavlína Nováková