Již od zítřka mohou naši žáci soutěžit v tipování kdo je kdo. Chcete se přidat? Stačí poznat členy našeho pedagogického sboru. 🙂


Pozor! Je možné, že se ještě další fotky objeví. Pro účast v soutěži proto stačí, když lístek se svými tipy (číslo - jméno) odevzdáte v ředitelně školy nejpozdeji 27. března. Tak kdo nás máte nakoukané? Kdo dá nejvíc správných odpovědí? Dálkově můžete své odpovědi zasílat i na mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem Kdo je kdo?

Výsledky budou vyhlášeny 28. března na Den učitelů (v den narození Jana Amose Komenského) během odpolední Literární kavárny, na kterou vás také brzy pozveme.

S lítostí ale musím oznámit, že členové pedagogického sboru se soutěže neúčastní (po vzájemných konzultacích, kterou fotku použít, by byli ve výhodě)
 

Vytvořeno pomocí služby Padlet
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se