Dnes jsme poprvé v družině vyzkoušeli, jak nám půjde pracovat v týmech. Zahráli jsme si "Totemovou hru".
Dále se můžete podívat, jak nám jde tvorba loga našeho projektu.

Každý čtvrtek chodíme do učebny s dataprojektorem, abychom si udělali reflexi týdne. Podíváme se jaké nové fotografie přibyly na školním webu a shlédneme společně videa, která jsme v družině natočili. Zjistíme, jak pracují naši kamarádi ze Slovenska a Polska a jaké úkoly pro nás připravili. Ve čtvrtek si místo pravidelného poobědního čtení pustíme i krátkou animovanou pohádku vztahující se k našemu tématu. A tak podobně...

Dnes jsme poprvé vyzkoušeli práci v týmech. Děti se do čtyř týmů rozlosovaly pomocí barevných víček. Vznikly čtyři barevné indiánské kmeny, jejichž úkolem bylo do každé vesnice umístit stejný totem jako byl na vzoru. HRA TOTEMY pochází z webu Veselá Chaloupka.Také ve spolupráci se slovenskými kamarády vymýšlíme a tvoříme logo našeho projektu PO STOPÁCH INDIÁNOV.
Až budou všechna loga zveřejněná, uděláme hlasování o nejpovedenější logo, které bude náš projekt reprezentovat. Níže vidíte naše pokusy. Některé děti použily omalovánku, některé symboly kreslily samy a výsledné logo dotvořily v aplikaci PicCollage EDU.

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se