Co se děje u školy, v družině, když tam nejsou děti? Pojďte nakouknout... Před okny družiny už vyrostlo nové dětské hřiště. Ještě potřebuje pár úprav, ale až se vrátíte, máte se na co těšit. A víte, co je zajímavé, moji malí indiáni? Že všude jsou na herních prvcích také indiáni :) Úplně se to hodí a zapadá do našeho projektu Po stopách indiánů.
A když se dobře na fotky zadíváte, tak uvidíte, jak začal u školy růst také nový plot.Jinak už i náš velký maskot žabák má svoji roušku. Koukněte, jak mu pěkně ladí do zelena.Na chodbě jsem sundala naše ozdoby z papíroviny a se semínky. Budu se snažit je zasadit a snad z nich něco vyroste. Pamatujete si, jaká semínka tam byla ukrytá? 
A protože zítra 20. března začne JARO, tak jsem na nástěnku dala ptáčky, které o jaru můžou zpívat. A vy si můžete zazpívat s nimi. Na školní zahradu jsem dnes zatím dala do země sedm semínek lufy, které jsem dostala od paní učitelky Katky Šrámkové. Pamatujete, jak jsem vám je ukazovala? A také co všechno se dá z lufy dělat? Třeba mycí houba... a to mně připomíná: "Nezapomínejte si mýt ruce, jak jsme se to učili."A když je ta družina taková prázdná, tak jsem vám z naší knížky Pohádky z mechu a kapradí, kterou si čteme po obědě, přečetla a nahrála jednu jarní pohádku Jak zasadili semínko.

Kdybyste si chtěli pustit příběhy našeho indiánského kamaráda Yakariho, tak všechny díly najdete ZDE. Indiánskou ukolébavku Ho ho watanay, kterou jsme se učili, si můžete pustit TADY.