Semínková a zahradnická výzva nejen pro děti z družiny. Venku je jaro v plném proudu a naše ozdůbky se semínky čekají, že budou zasety do země. Podívejte se na možnosti... a další zábavný a poučný kvíz :) Pamatujete se na naše ozdůbky se semínky? Viz Vysejme si Vánoce či Recyklované ozdoby
P
okud někdo máte zájem si do květináče, truhlíku či na zahrádku vysadit naše ozdoby a zkusit, zda-li se nám podaří něco z nich vypěstovat, tak se ozvěte na můj email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a domluvíme se na bezpečné předávce. Mohou se ozvat i ti, kteří s námi netvořili, ale chtěli by si zkusit něco vypěstovat a popřípadě i zdokumentovat. Uvidíme, zda-li něco vyklíčí. 
Mohlo by to být v této době takové symbolické pro tuto dobu - naděje, že by vzešlo něco pěkného a užitečného :)

 V kvízu níže se můžete podívat, jaká semínka jsou zakletá v našich ozdobičkách. Jdete do toho s námi?