Zdravím všechny družinové (i nedružinové děti) a jejich rodiče. Protože vím, že v družině máme rádi pohádky, tak vám posílám jednu aktuální. Můžete k ní udělat ilustrace, natočit ji jako divadlo, postavičky vymodelovat atd.
V příspěvku najdete odkaz na stažení a další tentokrát už jarní "bonusy" 
Kdo ještě nemáte pro malé děti staženou pohádku O ZLÉM DRAKU KOROŇÁKOVI A JAK HO VŠICHNI SPOLEČNĚ PORAZILI
(Zde článek o pohádce
A pohádku si stáhněte třeba ZDE nebo TADY
Pevně věřím, že to dopadne jako v té pohádce: Lidé v království ještě nějaký čas nosili roušky, dokud nevyvanul všechen ten protivný smrad z Virusáků, a ruce, ty si budou co? Ano, pečlivě mýt dál, aby se drak už nikdy nemohl vrátit! A příští jaro a Velikonoce přivítáme společně, barevně a vesele :)
 

Jak tak všude v družině uklízím, nacházím tam úplné poklady. Dneska jsem třeba vysypávala zbytky obarvené rýže a takhle z toho vznikla rozkvetlá zahrádka ve školním sadu :) Nevařená rýže byla obarvená potravinářskými barvami a ty brzy budete potřebovat na barevná velikonoční vajíčka.