Všichni teď máte plnou hlavu prázdnin a volna. Ale včasná informovanost je nezbytná a třeba se už někdo i těší, že od září budou obnoveny dva kroužky pro žáky 1. stupně. V prvním pololetí kroužek plný bádání a pokusů Koumálek a ve druhém pololetí ho vystřídá kroužek zábavné logiky a deskových her MyslIQ.

Podrobnější informace budou sděleny první týden v září, kdy budou k dispozici přihlášky s termíny schůzek. Scházet se budeme jednou týdně 16 x v prvním pololetí a 16x v druhém pololetí na hodinu a půl. 
Kroužek KOUMÁLEK bude již pro zájemce od 1. třídy, MYSLIQ pro děti od 2. ročníku.

Kroužky budou ZDARMA.

Předběžné přihlášky a dotazy můžete posílat již teď na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Užívejte léta a těším se na vaše prázdninové zážitky.

Pro rodiče a zájemce odkazy na náplně dřívějších kroužků: MYSLIQKoumálekHokus pokus