Další z družinových tandemů s Janou. Dneska jsme se vyjadřovali beze slov a vyzkoušeli si mnoho nových her.


Začali jsme pořádnou rozcvičkou, při které jsme se roztančili a vyzkoušeli různé hry na postřeh, střídání akce a zklidnění...

Pak jsme si začali hrát s imaginárním (neviditelným, fantazijním, skutečně neskutečným) míčkem - mohl být lehký jako peříčko, velký jako ten největší nafukovací balón nebo se mohl proměnit v těžký medicinbal, malý hopík, žhavou kouli, míček ze slizu...
Vyzkoušeli jsme si práci s mimikou a gesty. Nakonec děti překonávaly mosty - most mohl být pevný kamenný nebo vysoký dřevěný nad vysokou strží... Pohybem měly prožít cestu po takovém mostě. Úplný závěr patřil dokonalému uvolnění při hudbě a balancování na jedné noze :)

Na krátké ukázky z dnešního tandemu se můžete podívat ve videu: 

 

Komentáře   

+1 # Hana Pilařová 2019-10-15 19:36
TEDA! Družina plná mimů! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se