11. týden tohoto školního roku jsme zahájili 11. 11. a v tento den má svátek Martin. A na svatého Martina zima už prý začíná. K nám do družiny nepřijel jen jeden bílý kůň, ale hned několik. Podívejte se.

V naší družinové truhle se stále objevují zajímavé věci. Třeba mišpule. Znáte je? Nebo materiál na tvoření.
A nezapomínáme ani na objevy venku.

Podívejte se, jak jsme si poradili s úkolem od slovenských kamarádů. Co říkají indiánské bubny?

Hledáme logo pro náš eTwinningový projekt SK-PL-CZ: PO STOPÁCH INDIÁNOV
Vyberte 3 loga, která se vám nejvíc líbí. Hlasování končí 15. 11. 2019.

Gratulujeme! Jako ocenění Vaší vynikající práce na eTwinningovém projektu „Our challenges“ byl Vaší škole udělen evropský certifikát kvality (European Quality Label). Toto ocenění je důkazem toho, že Vaše práce, práce studentů a celé školy odpovídá vysokým evropským měřítkům.
Krásné počasí stále láká na procházky do přírody. Dnes jsme kromě poznávačky stromů, vyhledávali květinky, které stále na konci října krásně kvetou.
Ve druhém oddělení děti vyráběly halloweenskou dekoraci. Podívejte se, jak se jim povedly papírové dýničky.
Využití vylisovaných lístečků k indiánskému tvoření.

Ano, ano, už se to blíží a my se v družině připravujeme na období strašidelné, období halloweenu.
Učili jsme se překonávat své strachy. Zaháněli jsme strašidla písničkami a nakonec jsme se naučili i něco o svém tělu.

Nebo spíše "Les v družině". V letošním školním roce je družina (1. oddělení) zapojena do programu Les ve škole.

„Sluší se, abychom se učili pokud možno nikoli z knih, nýbrž z velké knihy přírody, od nebes i země, do dubů a buků.“
Jan Amos Komenský, Velká didaktika

Ve druhém oddělení družiny se podzimně tvořilo. Podívejte se, jak se dětem povedly podzimní obrázky, které vytvořily pomocí krepáku a bramborových tiskátek.