Do 28. 10. jste mohli odpovídat na otázky v soutěžním kvízu, který byl připraven ke Dni stromů. Podívejte se na vyhodnocení...
Loňský eTwinningový projekt školní družiny "PO STOPÁCH INDIÁNOV"uspěl i v evropském hodnocení kvality.
Co nám přinesou příští podzimní dny? Nezapomněli jste na Miss dýni? Bude také končit stromový kvíz o ceny. Čeká vás halloweenské puzzle a zábavný kvíz se zámečky (kvíz je již funkční)

Tento týden jsme měli naplánovanou aktivitu ke Dni stromů, a protože se spolu neuvidíme, tak sdílím alespoň soutěžní kvíz s bonusem k tomuto svátku.

Po obědě je vždy čas na pohádku. I letos čteme oblíbené "lístečkové" pohádky z celého světa. Děti si pro sebe připravily pohádkové obrázkové hádanky.
Děti z 1. oddělení družiny prý nejraději slyší větu: "Jdeme do lesa na bunkry."
Tradiční podzimní tvoření z listů se jako každý rok objevilo v aktivitách ve školní družině. Stačí jeden list a "podzimníček" je na světě.

Děti z druhého oddělení v družině splétaly košíky a pak je naplnily. Podívejte se, jak se jim povedly a co do nich "nasbíraly".
Děti v družině si dnes vyráběly a hrály s novou hračkou. Nazvaly ji poletucha foukáčková.
Podzim s jeho tradicemi zavítal i do družiny. Konec září je vždy u nás ve Stráži ve znamení pouti. Letos jsme si ji připomněli nejen povídáním, ale i koláčky. A to ne ledajakými :)

Podívejte se, jak si děti z družiny užívají na vzduchu. Také se dozvíte, jak jsme se zapojili do eTwinningové hry.
Čeká vás průřez jedním odpolednem na krátkém videu a vše doplněno fotografiemi.