Co takhle se projít potokem a pouštět si lodičky? Nebo si udělat "přenosný akvapark? Nebo si udělat siestu ve stínu? Nebo si vlézt pod proud vody? Podívejte se, co vše si vyzkoušely děti odpoledne v družině.

Stále je co dělat, co vytvářet... Další střípky z družiny...

Další venkovní družinové aktivity. Módní návrháři. Osvěžení s pokusem a hrou.
Tento týden tráví čas děti z družiny ráno i odpoledne venku. Sází, udělaly praktické recyklované hmyzí domečky do sadu a na hraní je času také dost.
...a další venkovní aktivity v družině
Děti v družině v tomto týdnu poznávaly důležitost hmyzu pro náš život a inspirovaly se jím i při svých hrách a tvoření.

Děti z družiny si dnes užily projektové odpoledne s hmyzáky. A byly prostě báječné. Pracovaly, zajímaly se a bádaly nad úlovky.
Děti z družiny šly obhlédnout terén na pondělní akci a pak popustily uzdu své fantazii při volné hře se šátky a obručemi.
Inspirace ptactvem. Sovičky, ptáčci Balancáčci, poznávání ptáků, pták roku, ptačí hry, ptačí výzvy v rámci eTwinningového projektu aj.
V pondělí 24. 5. 2021 se ve školní družině (1. oddělení) uskuteční celoodpolední program pro děti "Máme rádi hmyzáky". Informace k akci následují v příspěvku.
Podívejte se na fotografie, co se dělo v družině, když pršelo. Korálkování, žabičkování, hraní, videování, čtení... A jako bonus tu jsou pampeliškové princezny.