11. týden tohoto školního roku jsme zahájili 11. 11. a v tento den má svátek Martin. A na svatého Martina zima už prý začíná. K nám do družiny nepřijel jen jeden bílý kůň, ale hned několik. Podívejte se.  
Vše potřebné k dnešnímu vytváření jsme našli v naší tajemné truhle a k tomu ještě dvě písničky o svatém Martinovi, které jsme se naučili: Už Martin na bílém koni a Martin jede na koni, podkůvky mu zazvoní...A co říkají staré pranostiky? 

Na svatého Martina kouří se nám z komína

Na svatého Martina dobrá bílá peřina.

Sv. Martin přijíždí na bílém koni.

Na sv. Martina drž se, synku, komína.

Den sv. Martina zimní časy začíná.

Na sv. Martina pláče husí rodina.

Komentáře   

0 # Jaroslava Pachlová 2019-11-12 17:43
Děti tvořily i následující den, takže bílých koníků máme plnou družinu :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se