Co všechno stihly děti "Na Mikuláše" v družině? V prvním i ve druhém oddělení toho stihly opravdu hodně. Svícínky, nadílky, tvoření, nástěnky, návštěvy, psaní dopisu...
Už brzké ráno nám prosvítily svícínky, které jsme vyráběli pomocí tavné pistolky a soli. Jen se při svícení musí dát pozor, aby se ztuhlá náplň z tavných pistolek opět nerozehřála :) Lepší je zde použít LED svíčku.
Podívejte se na fotografie z tvoření a již hotových svícnů:Odpoledne čekala děti v 1. i ve 2. oddělení nadílka. Děti hned všechny nové stavebnice a hry vyzkoušely:V 1. oddělení jsme ještě stihli napsat dopis a přání našim kamarádům na Slovensko do ZŠ Medňanská v Ilavě. Mimo jiné jsme jim do zásilky vyrobili vánoční girlandu:Děti z 2. oddělení šly ještě odpoledne navštívit Martinku K., která nemůže teď docházet do školy a nesly jí dárek. Adventní kalendář, který jí vyrobily: ... a na chodbě před prvním oddělením ještě vznikla nová nástěnka z dětských obrázků. Děti také zkoušely tvořit na iPadu koláže:

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se