Co jsme s dětmi ulovili pomocí Stopaře? Co nám nakreslily naše kroky? 

V mobilní aplikaci Mapy.cz jsme si spustili funkci Stopař, když už jsme letos "ti indiáni". Tato funkce spustila ukládání našich stop až do té doby, než jsme ji v cíli zastavili. Vykreslené stopy (trasu, včetně informací o vzdálenosti, času, průměrné rychlosti a výškovém profilu) jsme sledovali během naší procházky a po zastavení v cíli u školy, jsme naši trasu vytiskli. Po té jsme ji obkreslili a už bylo na každém, co si pod obrysem naší trasy představí nebo třeba co indiáni na své procházce viděli či ulovili :), fantazii se meze nekladou.

Naše trasa a obrysy trasy (obrázek se může natočit všemi směry):Nejvíce vzniklo žiraf: Objevila se i srnka, slon nebo velmi tlustý jednorožec:Někdo viděl labutě:A připomínat obrys naší trasy může prostě ledacos: Zde všechny fotografie:

Ještě nemáš účet? Registruj se

Přihlásit se