Zkuste si vyplnit jednoduchý kvíz.

Jak znáte Stráž a její blízké okolí? Víte, z jakých obcí do naší školy přijíždějí její žáci?
Zkuste správně zodpovědět sedm otázek prvního kvízu zajímavostí o místě, kde se nachází naše škola, ale i o místech, odkud do školy přijíždějí naši žáci.

Přímý odkaz na kvíz ZDE

Po doplnění odešli a dozvíš se, jak si na tom se svými znalostmi. Po té rozklikni obdélníček Zobrazit skóre: uvidíš svůj počet bodů, správné odpovědi a jejich doplnění či další zajímavosti či odkazy.

7 - 6 bodů: skvělý výsledek. Jsi znalec! Můžeš dělat průvodce Stráží a okolím.
5 - 4 body: dobrý výsledek. Zkus si vyhledat další zajímavosti.
3 - 2 body: no, nic moc. Zkus to ještě jednou.
1 - 0 bodů: nejsi náhodou Marťan? Chceš-li poznat naše okolí, tak si jej projdi a nauč se lépe vyhledávat informace.

NEZAPOMEŇTE, ŽE JIŽ TENTO PÁTEK SE BUDOU HODNOTIT ODPOVĚDI Z FORMULÁŘE PŘÍRODA JE KOUZELNICE. Máte ještě možnost odpovídat a zahrát si o ceny :)